8 komentářů u „Kontakt

 1. Veronika

  Dobrý den, bylo by u vás možné udělat rozlučku se svobodou? Také by mne zajímalo do kdy je střecha otevřená? A jestli je možné u vás zařídit nějaké občerstvení? Děkuji s pozdravem Lodrová.

 2. Andrea

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li je u Vás volná střecha příští týden o víkendu nebo příští týden v pátek? Bylo by možné uspořádat pro mě a pro přítele na střeše večeři? Děkuji

 3. Lukáš K

  Dobrý den. Chtěl bych si zamluvit střechu na 2. srpna na narozeninovou oslavu cca od 18h. Do kolika hodin je pak možnost, trávit večer na střeše? Jaké jsou podmínky pro užití prostoru? Bude to první návštěva 🙂
  Děkuji za odpověď.

   1. Mirka Reifová

    Dobrý den Lukáši,
    na vaši poptávku jsem odpovídala mailem 26.7., ale dosud jsem od vás nedostala reakci. Budete si přát střechu v tom termínu 2.9. pro svou akci rezervovat?
    Zdravím, Mirka R.

 4. Martina Kurzová

  Dobrý den, rovněž mám dotaz ohledně otevření střechy a případné rezervace, ráda bych cca na 2h posedela s přítelem 9.srpna v dopoledních hodinách. Jednalo by se o první návštěvu, nejsem si jistá jak to tedy chodí i s např. občerstvením.
  Děkuji za odpověď.

 5. Jan Pivák

  Dobrý den, hledám místo k oslavení svých 30. narozenin a Vaše střecha vypadá jako místo úplně ideální:) Rád bych se zeptal zda je volný termín tento pátek 11.8 od 19:00? Pokud ano, tak jak to u vás funguje, co střecha nabízí, bylo by nás cca 10-12lidí. Děkuji za odpověď.

 6. Matěj Šůla

  Dobrý den,
  Rád bych chtěl u vás uspořádat oslavu 22.září.
  Chci se zeptat jestli v tomto termínu máte v odpoledních hodinách volno a jestli jde udělat rezervace na 3-4 hodiny potažmo do kolika hodin maximálně, dále jak je to se zařízením střechy(stoly,židle atd.) a občerstvením ?
  Děkuji za odpoveď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.