Pravidla návštěv

 1. Střecha je soukromým prostorem, každý návštěvník sem vstupuje na vlastní nebezpečí.
 2. Vzhledem k tomu, že v domě bydlí další nájemníci, prosíme o omezení hluku na schodech a vstupní chodbě při příchodu i odchodu. Podkroví opusťte pokud možno v tichosti do 22 hodin, delší pobyt není vzhledem k nočnímu klidu možný.
 3. Kuchyňka je plně vybavena nádobím (sklenice, talířky, hrnečky, příbory). Jednorázové plastové nádobí ani kelímky k nám nesmí!
 4. Není-li domluveno jinak, nádobí po sobě každý myje sám.
 5. Všechno, co si na Střechu donesete, si také odnesete. To se týká jídla, pití i odpadků. Lednička slouží k chlazení nápojů a potravin po dobu vašeho pobytu na Střeše, nikoliv jako odkladiště zbytků. Voda v kuchyňce je pitná, není třeba jí nahoru tahat v PET lahvích.
 6. Rychlovarnou konvici prosím zapínejte jen ve chvíli, kdy současně neběží elektrické topení (slabé pojistky).
 7. Toaleta je vybavena speciálním zařízením na splachování, které se velmi snadno ucpe. Proto důrazně varujeme před vhazováním jakýchkoliv zbytků jídel, cigaretových nedopalků, vlhčených ubrousků, ale i dámských hygienických potřeb. V případě poškození WC budeme trvat na náhradě škody, nebo vlastnoruční nápravě.
 8. Na piano se smí hrát, pokud není pozdě večer a budete na něj něžní 😊
 9. Využijte atmosféru místa k tomu, abyste alespoň během návštěvy nekouřili.
 10. Svíčky daleko lépe vyniknou na terase, v podkroví je nezapalujte.
 11. Pokud si chcete prostor vyzdobit vlastními dekoracemi, před odchodem ho opět uveďte do původního stavu. Než zakoupíte papírové hady, třpytivé flitry a jiné kraviny, myslete na to, že mezi cihlami na podlaze je docela hodně spár, z kterých se to velmi těžko sbírá.