Fotografický ateliér … Na Střeše

Jedinečný fotografický ateliér … Na Střeše

Město Plzeň jako pozadí ve střešním a podkrovním ateliéru. Ve dne i v noci. Cihlové zdi. Staré střešní trámy. Historická podlaha. Starobilé podkroví. K tomu osvětlení camerou obscurou, zrcadlovou vodní hladinou nebo klasicky fotografickými blesky…

Fotografický ateliér v podkroví a na střeše je vybaven úchvatným osvětlením, které vybízí k fotografiím s působivou atmosférou. Nechte se v ateliéru vyfotit nebo si jej pronajměte na své vlastní focení nebo zde zorganizujte romantickou akci nebo působivou oslavu.
Chcete skvělé fotografie ze střechy nebo z podkroví – podívejte se, jak mohou vypadat sem. Objednejte si fotografování přesně podle svých představ – výsledek vás uchvátí!.

Fotografujte v historicky autentickém a úchvatném prostředí. Jako pozadí mužete využít výhled na historickou Plzeň, který se z ateliéru na střeše otevírá nebo cihlovou zeď, starobilé trámy nebo historickou cihlovou podlahu.

Ve dne fotografický ateliér a podkroví osvětluje sluneční světlo. Když Slunce dopadne na mnohonásobnou cemeru obscuru, objeví se na cihlových stěnách a trámech stovky obrazů Sluncí. Když bude oblačno uvidíte mraky, ženoucí se přes sluneční kotouče. Nebo může Slunce ozářit zrcadlovou plochu s vodní hladinou.

Střechu ve dne osvětluje Slunce, obloha a město jako fotografické pozadí je velmi atraktivní. V noci je možné na střeše fotografovat s blesky, v pozadí pak je večerní indigová obloha nebo noční město.

V noci osvětlují fotografický ateliér reflektory přes cameru obscuru nebo odrazem od zrcadlové plochy s vodní hladinou. K fotografování je možné použít blesky s deštníky nebo blesk odrazit přes cameru obcuru – zrcadlovou polokouli.

Podkroví i střecha na vás dýchne stylovou atmosférou i historií. Celé podkroví bylo citlivě zrekonstruováno při maximálním zachování původního charakteru. Máte tak k dispozici podkroví, jako byste jej náhodou objevili při návštěvě historického domu. Je zde ale čisto a veškeré potřebné zázemí pro fotografování i pro romantiku pro dva nebo pro větší akce. Všude je k dispozici elektřina, je zavedená voda, možnost použít sálavé topení (které zároveň pěkně teple svítí) a k dispozici je nová toaleta.

Fotografický ateliér

Fotografický ateliér – camera obscura

Fotografický ateliér

Fotografický ateliér – camera obscura

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.